NOSEWORK s Petrou Šubrtovou 

přihlašování :   psisko-ob@seznam.cz

 

Co je NOSEWORK?

Nosework by se dal volně přeložit asi jako "práce nosem" .  Jedná se o mladý  psí sport, který vychází z nejpřirozenější  schopnosti  všech psů - čichu.
       Hlavním mottem tohoto sportu je zábava a využívání přirozených schopností psů. Cílem hry je zabavit a pobavit psa, čímž bude spokojený i jeho páníček. Nosework na špičkové úrovni vychází z metodiky  pozitivního posilování. Nátlakem tady toho psovod moc nedosáhne. Vedlejším produktem tohoto tréninku je upevňování vztahu psovod-pes.  Jen ta dvojice, která je dobrý tým může mít  při noseworku  výsledky.

Převzato ze stránek https://www.noseworkcz.net/nosework/, kde se dočtete více :o).

Jak a kde probíhají tréninky?

-   Každé úterý a jeden z víkendových dnů převážně v terénu okolí Újezdu nad Lesy a Květnice. Přesné místo konání tréninků určuje trenérka na základě skladby přihlášených a je oznámeno nejpozději večer před tréninkem  nad časovým harmonogramem aktuálního dne. V návaznosti na tréninky budeme pořádat doprovodné akce s externími instruktory, semináře, prodložené víkendy a podobně.

-   V hodinových lekcích za účasti dvou až tří týmů (pdle pokročilosto a dohody s trenérkou).

-   Prostudujte, prosím  sekci TRÉNINKY

Cena za lekci?

Při zakoupení permanentky na 10 lekcí je cena jedné lekce 160,-Kč (P = 1600,-).

Jednotlivě placená lekce bez zakoupení P stojí 200,-Kč.

Permanentka je po předchozím ohlášení přenosná,  lze ji použít i na lekce obedience s oběma trenérkami a naopak permanentku zakoupenou při obedience lze použít na tréninky NW.